Přeskočit na obsah

Ubytování Šumperk

Adresa: Lagrova 37, 78701 Šumperk
Telefon: 603 521 097
Email: acomo@email.cz
IČO: 460 979 29

Ubytování se nachází v bezprostřední blízkosti centra města Šumperk, což znamená, že hosté mají snadný přístup k mnoha turistickým atrakcím, obchodům a restauracím v okolí. V okolí ubytování se nachází také několik restaurací, supermarket a bankomat, takže hosté mají v dosahu různé obchody a služby.

Dostupné a pohodlné ubytování
v Šumperku.

Poptávka ubytování


    V souvislosti se zasláním vašeho dotazu přes kontaktní formulář na našem webu, Vám děkujeme za důvěru, kterou nám vkládáte. Pro zpracování vašeho dotazu a následného navázání kontaktu s Vámi jsou vyžadovány určité osobní údaje, jako například jméno, příjmení a e-mailová adresa. Tyto údaje budou zpracovány pouze pro účely odpovědi na Váš dotaz a pro následné navázání komunikace s Vámi.

    Vyjadřuji souhlas se zpracováním mých osobních údajů v rozsahu uvedeném výše. Souhlasím s tím, že tyto údaje budou uchovávány a zpracovávány po dobu nezbytnou k vyřešení mého dotazu a následné komunikace s Vámi. Rozumím, že mám právo kdykoliv tento souhlas odvolat a že budou dodržena všechna práva, která mi přísluší jako subjektu údajů v souladu s platnou legislativou o ochraně osobních údajů.